BIBLIOTEKA

 

 

 

 

 

e-mail: biblioteka@pedagogium.pl

tel: (22) 338 98 13, (22) 338 98 98 wew. 205

biuro: I piętro, pokój B8

adres:

Biblioteka
Pedagogium WSNS
ul. Marszałkowska 115
00-102, Warszawa

Biblioteka PEDAGOGIUM WSNS to jednostka spełniająca wszelkie wymogi ośrodka naukowo-informacyjnego. Zasoby biblioteczne, ściśle związane z profilem uczelni, obejmują:

  • księgozbiór z zakresu psychologii, pedagogiki, resocjalizacji i nauk społecznych oraz edukacji obronnej i bezpieczeństwa publicznego
  • czasopisma
  • dokumenty audiowizualne oraz stale aktualizowane archiwum prac magisterskich i licencjackich.

Bezpośredni dostęp do wszystkich tytułów książek i czasopism, stanowiących księgozbiór podręczny, zapewnia przestronna i widna czytelnia, wyposażona w 20 stanowisk czytelniczych. Na terenie biblioteki użytkownicy mogą korzystać z komputerów własnych lub znajdujących się na miejscu stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu. Biblioteka korzysta z systemu bibliotecznego MATEUSZ.
W ramach porozumień międzybibliotecznych, Biblioteka PEDAGOGIUM WSNS zapewnia Pracownikom i Studentom dostęp do zbiorów niżej podanych bibliotek, na zasadach określonych regulaminem.
Sprowadzone materiały biblioteczne udostępniane są wyłącznie w Czytelni. Nie ma możliwości wynoszenia udostępnianych materiałów poza pomieszczenia Biblioteki.
Zamówienia należy składać osobiście, pocztą elektroniczną lub telefonicznie u pracownika biblioteki do czwartku do godziny 13.00. Zamówienia złożone po tym terminie zostaną zrealizowane w kolejnym tygodniu. Materiały są dostępne przez 30 dni od daty zrealizowania rewersu.
Czytelnik zamawiający materiały w ramach porozumienia międzybibliotecznego ponosi pełną odpowiedzialność za uszkodzenie lub zniszczenie sprowadzonych materiałów.

 

 

 

 

 

 

 

.

Biblioteka PEDAGOGIUM WSNS

godziny pracy
pn. nieczynne
wt. nieczynne
śr

11.00-14.00

środa 03.12.2019 -nieczynne

czw. nieczynne
pt. nieczynne
sb. nieczynne
ndz. nieczynne