Nie Zdałeś Matury? Ucz się na Uczelni Wyższej!

  Nie zdałeś matury? Twoja przyszłość akademicka jest nadal możliwa! Dowiedz się, jak możesz rozpocząć naukę bez matury i szybko zdobyć zawód.

  Czy Matura była Zbyt Trudna? Jeśli myślisz, że brak matury zamyka Ci drogę do wyższego wykształcenia, to jesteś w błędzie. Oferujemy specjalistyczne kształcenie, które pozwoli Ci osiągnąć sukces zawodowy bez konieczności zdawania matury.

   

  Specjalistyczne Kształcenie bez Matury

  Zapraszamy do programu "Kształcenie na Poziomie 5 PRK", skierowanego do absolwentów liceów, techników oraz szkół branżowych II stopnia, którzy nie zdali matury. Nasza oferta edukacyjna jest dostępna bez wymogu maturalnego.

   

  Czas Trwania Kształcenia

  Nasze programy trwają od 3 do 4 semestrów (1,5-2 lata). Szybko zdobędziesz potrzebne umiejętności i kwalifikacje zawodowe.


  Elastyczne Formy Kształcenia Online

  Niezależnie od tego, czy posiadasz maturę, nasze *ścieżki kształcenia online* są dostosowane do Twoich potrzeb i stylu życia.


  Korzyści z Kształcenia Specjalistycznego

  • Szybkie zdobycie zawodu
  • Możliwość kontynuacji nauki
  • Cenne kwalifikacje zawodowe

   

  Dodatkowe Informacje

  • Kształcenie dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Szczegółowy plan zajęć dostępny przed rozpoczęciem kursu.
  • Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Nie pozwól, aby brak matury był przeszkodą w Twojej edukacji. Wybierz nasze kształcenie specjalistyczne i zrób krok naprzód w kierunku satysfakcjonującej kariery zawodowej!

  Partnerzy