Zaznacz stronę

Zapraszamy
do udziału w cyklu webinarów, poświęconych różnym formom wypowiedzi pisemnej.
W organizowanych webinarach może wziąć udział każdy, kto chce poznać formy wypowiedzi publicystycznej.
Pierwsza edycja cyklu webinarów zorganizowanych pod hasłem „Aby język giętki powiedział, co pomyśli głowa” poświęcona zostanie formom wypowiedzi publicystycznej.
Jesienna, druga edycja będzie poświęcona dłuższym formom wypowiedzi. Ale o tym będziemy informować w odrębnym zaproszeniu.Od 15 sierpnia 2018 raz w tygodniu, w godzinach od 20.00-21.00 uczestnicy webinarów pochylać się będą nad następującymi zagadnieniami:
1. Felieton – 16.08.2018
2. Wywiad – 23.08.2018
3. Artykuł- 30.08.2018
4. Recenzja – 06.09.2018
5. Informacja/komentarz/ – 13.09.2018

Webinary adresowane są do osób stawiających pierwsze kroki w posługiwaniu się formami publicystycznej wypowiedzi. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zajęcia prowadzone będą w formie warsztatów. Aby zadbać o efektywność zajęć przyjęto max. liczebność grupy 10 osób.
Organizatorem przedsięwzięcia jest GENERATOR – Centrum Kształcenia na odległość. Projekt powstał w ramach Otwartej Akademii Umiejętności.

Warunki udziału:
1. Wypełnić ankietę uczestnika
2. Wysłać ją na adres generator@pedagogium.pl do dnia 10 sierpnia 2018
3. Dokonać wpłaty za certyfikat w wysokości 35 złotych
4. Dla uczestników poprzednich webinarów organizowanych przez Otwartą Akademię Umiejętności a także dla studentów Pedagogium koszt certyfikatu 25 złotych

Aby uczestniczyć w webinarach potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu lub telefon komórkowy. Zajęcia będą odbywać się z uwzględnieniem czynnego udziału kursantów. Zależy nam bowiem na tym, aby uczestnicy posiedli umiejętności pozwalające im na doskonaleniu już samodzielnie warsztatu tworzenia tekstów publicystycznych.

Aby uczestnicy spotkań webinarowych mogli mieć dostęp do ciekawych materiałów oraz prowadzącego cykl zajęć, udostępniony zostaniem im także dodatkowy kanał komunikacyjny.
Jeśli tylko chcesz uczestniczyć w tych webinarach, nie potrzebujesz mieć jakiś szczególnych kompetencji z zakresu technologii ani szczególnych kompetencji polonistycznych. Wystarczą dobre chęci i zaangażowanie w zajęcia.

Uwagi:
1. Uczestnicy webinarów otrzymają certyfikat uczestnictwa .
2. Będą mieli dostęp do wszystkich materiałów pojawiających się na zajęciach.
3. Będą mieli cały czas dostęp do osoby prowadzącej zajęcia.

Facebook